Günlük hayatta cildimiz toz, kir, olumsuz hava koşullarından kaynaklı kabuklanma, dökülme , kirli hava gibi birçok olumsuz çevresel etmenler ile karşı karşıya kalmaktadır. Oldukça hassas ve dikkat edilmesi gereken cildimiz bu olumsuzlukların her birinden ne yazık ki çokça etkilenmektedir. Zamanla yüzümüzde lekeler, siyah noktalar, yağlanma ya da benzeri durumlar gözlenmeye başlamaktadır. Bu da hem insanın kendisini kötü hissetmesine neden olurken hem de cilt sağlığımızda bu durumdan kötü etkilenmektedir. Tüm bunların önüne geçmek için düzenli olarak cilt bakımı yapmamız şarttır. Hydrafacial cilt bakımı ile yüzümüzde bulunan bütün kirlerden arınabilir, cilt lekelerimizden Hydrafacial ile kısa zamanda kurtulabilirsiniz.  Detaylı bilgi almak için merkezimize danışabilirsiniz.

 • Kayseri Akkışla Hydrafacial
 • Kayseri Bünyan Hydrafacial
 • Kayseri Develi Hydrafacial
 • Kayseri Felahiye Hydrafacial
 • Kayseri Hacılar Hydrafacial
 • Kayseri İncesu Hydrafacial
 • Kayseri Kocasinan Hydrafacial
 • Kayseri Melikgazi Hydrafacial
 • Kayseri Özvatan Hydrafacial
 • Kayseri Pınarbaşı Hydrafacial
 • Kayseri Sarıoğlan Hydrafacial
 • Kayseri Sarız Hydrafacial
 • Kayseri Talas Hydrafacial
 • Kayseri Tomarza Hydrafacial
 • Kayseri Yahyalı Hydrafacial
 • Kayseri Yeşilhisar Hydrafacial

Hydrafacial nedir?

Hydrafacial, modern cilt yenileme teknolojileri kullanılarak oluşturulmuş bir cilt bakımıdır. Hydrafacial, cilt, özellikle yüz bölgesi için derinlemesine temizlik işlemidir. Hydrafacial uygulandığında, İnan yağı ve makyaj kalıntıları özel bir işlemle cildin derinliklerine kadar arındırılır. Cilt nefes alır. Böylece bu uygulama yüzün gençleşmesini, nefes almanın azalmasını ve dolayısıyla kırışıklıkların ve lekelerin önlenmesini sağlar. Cilt genellikle göz ardı edilir, yaşadığımız zorlu koşullarda ve yoğun dünyada pek çok giyinme ve makyaj sorununa odaklanır. Ancak yüz, olumsuz çevre koşullarına en çok maruz kalan bölgedir. Hydrafacial uygulamak, cildinize hak ettiği bakımı gösterme sürecidir.

Hydrafacial nasıl uygulanır?

Hydrafacial cildi derinlemesine temizlemesine rağmen aynı zamanda mikrodermabrazyon şeklinde pul pul dökülerek cildi de temizler. Aynı zamanda pul pul dökülme işlemini de gerçekleştirir. Bu yöntem önce derinlemesine temizlik yapar, ardından cildi tüm kalıntılardan temizler, peeling ile zımparalar. İşlem sonrası derinlemesine temizlenmiş cilt antioksidan ve yaşlanmayı geciktirici özel serumlar ile yıkanır ve uygulama çok daha etkilidir. Hydrafacial, sırasıyla güneş, siyah nokta, büyük gözenekler, siyah nokta ve sivilcelerin neden olduğu cilt hasarını, siyah noktaların ve sivilcelerin neden olduğu cilt hasarını tamamen iyileştirir. Hydrafacial, her yaşa ve cilde uygun, cilde son derece faydalı bir işlemdir. Bu uygulama ile cilt sadece nemlenmekle kalmaz, aynı zamanda yenilenir ve uzun süre korunur.

Hydrafacial Kayseri Fiyat

Hydrafacial, son derece hızlı prosedürlerden biridir. Bir seans yaklaşık 30 dakika sürer. Cilde zarar vermez ve işlemden hemen sonra gevşeme ve sakinleşme fark edilir. İşlemden hemen sonra hasta günlük rutinine dönebilir. Hydrafacial % 100 edici özelliği olan bir uygulamadır. İşlem sonrası yanma hissi asla hissedilmez. Kızarıklık veya tahriş olmaz. Hydrafacial kullanmanın en büyük avantajı, sonuçların işlemden hemen sonra görülebilmesidir. Cildin parlaklığı ilk seanstan sonra bile fark edilir. Aynı zamanda ciltteki nem bir hafta daha kendini koruyabilir. Hydrafacial uygulaması siyah ve beyaz noktaları tamamen temizler. Ciltte sivilce veya sivilce varsa edilir. Bu, güneş lekelerini tamamen ortadan kaldırır. Gözenekler temizlenir ve daraltılır. Ayrıca ciltteki kıvrımlar ve kırışıklıklar giderilir.

Hydrafacial kullanmanın faydaları nelerdir?

Hidrofasiyal cilt temizliğinin faydaları saymakla bitmez. Öncelikle kullanılan serumlar, çeşitli cilt problemlerini ortadan kaldırmayı amaçlayan serumlardır. Aynı zamanda cildin sağlıklı kalmasına yardımcı olan uzun etkili bir serumdur. Bu, siyah noktaları ve beyaz noktaları bir olarak temizlemenin, kırışıklıkları yumuşatmanın, kuru ve hassas cildi geri kazanmanın ve pigmentasyon sorunları olarak bilinen güneş lekelerini tamamen ortadan kaldırmanın en büyük faydalarından biridir. Hydrafacial’in aralıklı kullanımı cildin uzun süreli yaşlanmasını ve sağlıklı cildin korunmasını sağlar.

Hydrafacial’ı kimler kullanabilir?

Hydrafacial uygulamasının en önemli özelliği tüm cilt tiplerine uygulanabilmesidir. Özellikle orta yaşlarda görülmeye başlayan yaşlanma belirtileri özellikle kuru ve hassas ciltler için daha başarılı sonuçlar vermektedir. Uygulama sonrası cilt altında kolajen tetiklendiği için cilt uzun süre genç kalır. Hassas ve kuru ciltlerde tahriş ve kızarıklık gibi sorunlar oluşmaz. Mevcut kızarıklıklar da tamamen kaybolur. Hydrafacial ile yaş sınırı yoktur ve tüm cilt tiplerinde rahatlıkla kullanılabilir.

Hydrafacial Kaç seans kullanmalıyım?

Hydrafacial uygulaması, yeni nesil ileri teknolojik cihazlarla gerçekleştirilen bir işlemdir. Hidrofasiyal etkinliği ve başarısının temel koşullarından biri, bir hafta ara ile 4 ve 6 seans aralıklarla olarak uygulanmasıdır. Çünkü sonucu uzun süre saklamak önemlidir. Cildin ihtiyacı olan canlılık ve sağlıklı cilt yapısı doğru seansı ile sağlanır. Hydrafacial’in uygulandığı birçok yer var. Ancak Sağlık Bakanlığının onayı ile merkezlerde ve uzmanlar tarafından yapılırsa çok daha başarılı sonuçlar alınmaktadır. Hydrafacial prosedürü cildi derinlemesine temizlemek, yenilemek ve nemlendirmek için kullanılır. Aynı zamanda antioksidan koruma sağlar. Seans sayısı cildin ihtiyacına göre değişiklik gösterebilir. Bu bazı ciltlerde tek seansta etkili olurken, bazı ciltlerde birden fazla seans uygulamak gerekebilir.

Hydrafacial’in herhangi bir yan etkisi var mı?

Hydrafacial, hastalar tarafından derin cilt temizliği için en popüler ve sıklıkla tercih edilen yöntemidir. Hydrafacial’in bu kadar tercih edilmesinin nedeni yan etkisinin olmamasıdır. İşlemden sonraki tek yan etki cildin hafif kızarmasıdır. Bu beklenen bir durumdur ve olması gerekir. Hasta günlük hayatına devam eder. Ertesi gün makyaj yapılmamalı ve kullanılan serumlar cilde tamamen nüfuz etmelidir. Bu nedenle işlemden hemen sonra makyaj yapılması önerilmez. Bu nedenle, bu belirli bir süre gerektirir. Ayrıca bu gün ve ertesi gün suyun ciltle temas etmemesi zorunludur. Günümüzde en hassas ciltlerin bile ciddi yan etkileri yoktur.

Kayseri Hydrafacial Fiyatları

Hidrofasiyal prosedürü 5 adımda gerçekleştirilir. İlk aşamada cilt tamamen temizlenir. Bunu sıvı dermabrazyon yani soyma adı verilen bir soyma işlemi takip eder. Prosedür, sırasıyla infüzyon ve cilt hidrasyonu ile en son LED kullanılmasıyla sona erer.